سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ابزار باغبانی و کشاورزی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ابزار الات باغبانی

ابزارالاتی هستند که در کشاورزی و باغبانی مورد استفاده قرار میگیرند تا کارها تسهیل شده و سرعت و دقت بالاتری داشته باشیم.

ابزارالات کشاورزی طیف وسیعی از انواع امور باغبانی و کشاورزی (از باغبانی های در وسعت کم تا کشاورزی های صنعتی در وسعت بالاتر) را پوشش میدهند تا نتیجه مورد نظر بهتر و سریع تر بدست آید و میتوان گفت ابزارالات باغبانی و کشاورزی از اصلی ترین و کاربردی ترین ابزار الات هستند چون بدون ابزارالات باغبانی و کشاورزی عملا نمی توان به نتیجه مطلوب رسید.

از انواع ابزارالات باغبانی و کشاورزی میتوان به موارد زیر اشاره کرد

اره زنجیری

اره های زنجیری برقی یا بنزینی یکی از کاربردی ترین ابزار الات کشاورزی و باغبانی میباشند که همان کار اره دستی را با سرعت بسیار بالاتر و دقیق تر جهت هرس شاخه ها قطع درختان نظم و شکل دادن به گیاهان مختلف را انجام میدهد البته لازم به ذکر است اره زنجیری برقی یا بنزینی ابزاری خطرناک است و هنگام کار دقت و ایمنی بالایی را باید رعایت کرد تا منجر به خسارت و اسیب نشود.

سم پاش

انواع سم پاش در مدل ها و سایز های مختلف از جمله سم پاش های دستی سم پاش های مخزن دار سم پاش های فرقونی و ... که در فصول مختلف سال بسته به نیاز مورد نظر جهت سم پاشی مورد استفاده قرار میگیرند.

علف زن

دستگاه های علف زن نیز یکی از کاربردی ترین ابزارالات باغبانی و کشاورزی هستند که هم به صورت برقی (شارژی) و هم به صورت بنزینی در بازار موجود میباشند که همان کار داس یا اره را با سرعت بالاتر انجام میدهند. از دستگاه علف زن جهت برش زدن گیاهان و منظم کردن آنها و یا تمیز کردن پای درختان در فصل تابستان استفاده میشود.

از معتبرترین برند های ابزارالات کشاورزی و باغبانی میتوان  به اشتیل ماکیتا و .... اشاره کرد.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()